Dentysta Tarchomin – usługi w nowoczesnej klinice stomatologicznej

Dentysta Tarchomin – usługi w nowoczesnej klinice stomatologicznej

Stomatologia to dziedzina, zajmująca się leczeniem chorób zębów, przyzębia i jamy ustnej. Klinika stomatologiczna z Warszawy zaprasza wszystkie osoby, które chcą sprawdzić lub poprawić stan swojego uzębienia do wizyty w naszym gabinecie. Oferujemy szeroki zakres usług, które świadczymy z dużą starannością. Zapewniamy kompleksowe leczenie przy użyciu nowoczesnego sprzętu. Zabiegi wykonujemy w przyjaznej atmosferze, dbając o komfort i zadowolenie pacjentów.

Gabinet stomatologiczny oferuje między innymi takie usługi, jak:

Cechuje nas wieloletnie doświadczenie i indywidualne podejście do każdego pacjenta. Lekarze stomatolodzy wykonują usługi z najwyższą dokładnością, starając się uzyskać wysoką skuteczność swoich działań. Zapraszamy do naszej kliniki zarówno osoby dorosłe, jak i najmłodszych pacjentów.

Dentysta tarchomin Warszawa – jakie usługi oferujemy?

W naszym zespole znajdują się stomatolodzy po specjalistycznych kursach. Połączenie profesjonalnej wiedzy i nowoczesnego sprzętu pozwala nam oferować wszystkim pacjentom usługi z zakresu stomatologii.

Stomatologia zachowawcza

Stomatologia zachowawcza to dziedzina, wykorzystywana zarówno w stomatologii dziecięcej, jak i leczeniu osób dorosłych. Celem tej gałęzi jest zachowanie naturalnych, zdrowych zębów przez całe życie. Działania dentystów mają na celu zapewnienie zdrowia jamy ustnej pacjenta i leczenie takich schorzeń, jak próchnica, nadwrażliwość zębów czy stany zapalne dziąseł. Odpowiednia profilaktyka oraz systematyczne przeglądy uzębienia mają ogromne znaczenie dla zachowania pięknego uśmiechu.

Klinika stomatologii Warszawa

Leczenie endodontyczne

Leczenie endodontyczne to przede wszystkim leczenie kanałowe zębów. Endodoncja polega na oczyszczeniu kanałów korzeniowych chorego zęba z martwych tkanek i bakterii, a następnie trwałym ich wypełnieniu. Leczenie kanałowe to często jedyna forma terapii, pozwalająca na uratowanie uszkodzonego zęba.

Gabinet stomatologiczny w Warszawie oferuje kompleksowe leczenie endodontyczne pod mikroskopem. Wykorzystując wysokiej jakości sprzęt, mamy możliwość dokładnego oczyszczenia kanałów. Odpowiednio wyleczony kanał zostaje następnie przez nas ukształtowany i wypełniony, a lekarz protetyk dokona nadbudowy leczonego zęba, dzięki czemu będzie on wyglądał zupełnie naturalnie.

W klinice stomatologicznej w Warszawie oferujemy także powtórne leczenie kanałowe. Taką formę stosuje się w przypadku, gdy wcześniej leczony kanałowo ząb nie został dokładnie oczyszczony, a pozostałe części martwej tkanki powodują u pacjenta dolegliwości bólowe lub dyskomfort.

Chirurgia stomatologiczna

Gabinet stomatologiczny w Warszawie oferuje także usługi z dziedziny chirurgia stomatologiczna. Nasz zespół specjalistów posiada umiejętności i doświadczenie, dzięki którym możesz ustalić pełen plan leczenia w jednym miejscu. Chcemy zapewnić Ci zdrowy uśmiech, dlatego oferujemy pełen zakres usług z zakresu stomatologii dla dzieci i dorosłych.

W ramach chirurgii wykonujemy różne zabiegi, takie jak: usuwanie zębów, recesje dziąseł, wydłużanie koron klinicznych, korykotomia, przeszczepianie kości i wiele innych. Wszystkim pacjentom zapewniamy indywidualne podejście i staramy się, aby zabiegi były przeprowadzane w przyjaznej atmosferze i w miarę bezboleśnie. Zależy nam na tym, aby Twoje zęby wyglądały atrakcyjnie i były w pełni zdrowe.

Protetyka stomatologiczna

Nowoczesna protetyka pozwala na uzupełnienie brakujących zębów i daje pacjentom możliwość cieszenia się pięknym uśmiechem na każdym etapie życia. Odbudowa braków w uzębieniu ułatwia uzyskanie ładnych zębów, a odpowiednio wykonane protezy zapewnią piękny wygląd jamy ustnej.

Stomatolog, zajmujący się protetyką, musi wyróżniać się szeroką wiedzą i współpracować z profesjonalnymi laboratoriami technicznymi. W naszym gabinecie masz okazję spotkać się ze specjalistami z zakresu protetyki, którzy przeprowadzą Cię przez cały proces planowania i leczenia. W naszej klinice wykonujemy protezy akrylowe, acetalowe i szkieletowe.

Większa część prac protetycznych obejmuje pracę z surowcami ceramicznymi, z których pomocą można wykonać mosty protetyczne, licówki czy korony. Poszczególne elementy porcelanowe stomatolog łączy z metalowymi lub niemetalowymi częściami szkieletu protezy. Jest to nowoczesne rozwiązanie, które, dzięki doświadczeniu specjalisty protetyka, pozwala na odbudowę zębów zniszczonych i z dużą ilością wypełnień.

Ortodoncja

Oferujemy także usługi z zakresu ortodoncji. Dobry ortodonta posiada wiedzę nie tylko w dziedzinie leczenia zębów, ale też nadania im odpowiedniego kształtu, a przede wszystkim korekcji wad zgryzu. Ortodoncja pozwala na uzyskanie odpowiedniej estetyki uśmiechu poprzez działania, mające na celu wyprostowanie uzębienia i nadanie jamie ustnej odpowiedniej formy.

Prawidłowo ustawione zęby to nie tylko ładny uśmiech, ale też ułatwienie wykonywania innych zabiegów dentystycznych. Zabiegi ortodontyczne ograniczają także ryzyko wystąpienia przeciążeń zgryzowych, które mogą skutkować wzajemnym uszkodzeniem zębów. Leczenie ortodontyczne u dzieci polega przede wszystkim na zastosowaniu aparatów ruchomych, które stosowane są jako profilaktyka. Takie narzędzia mają nie dopuścić do powstania wad oraz ograniczyć ich dalszy rozwój.

Profesjonalne leczenie z zakresu ortodoncji obejmuje aparaty stałe, pozwalające na dokonanie dokładnej korekty zgryzu i uzyskanie ładnego, równego uśmiechu.

Wybielanie zębów

Wybielanie zębów to jeden z elementów stomatologii estetycznej. W naszej klinice zabiegi wykonujemy z użyciem nowoczesnego sprzętu, co zwiększa bezpieczeństwo i komfort pacjenta, a jednocześnie wpływa na lepsze rezultaty.

Implantologia

Nasi lekarze wykonują usługi z zakresu implantologii. Wieloletnie doświadczenie pozwala naszym specjalistom na przeprowadzenie bezpiecznego zabiegu w znieczuleniu  i komforcie pacjenta. Zakres świadczonych usług pozwala pacjentom zapewnić naturalny, estetyczny uśmiech oraz pełne uzębienie, które zachowa wszystkie funkcje naturalnych zębów.

Stomatologia estetyczna

Stomatologia estetyczna to dziedzina, łącząca w sobie praktycznie wszystkie pozostałe dziedziny stomatologii. U nas znajdziesz specjalistów, posiadających wiedzę z wielu zakresów stomatologii, dzięki czemu dobry dentysta może przeprowadzić Cię przez cały proces leczenia i poprawy estetyki uśmiechu.

W zakresie usług stomatologii estetycznej oferujemy między innymi scaling, czyli czyszczenie i piaskowanie, których celem jest oczyszczenie zębów z kamienia. Wykonujemy korekcję koloru i ustawienia zębów, co sprzyja uzyskaniu ładniejszego uśmiechu. Dla każdego pacjenta mamy profesjonalne rady, dotyczące estetyki uśmiechu. W celu osiągnięcia dobrych rezultatów przygotowujemy indywidualny plan leczenia, starając się, aby każdy pacjent mógł uzyskać od nas to, czego oczekuje.

Higiena stomatologiczna

Higiena stomatologiczna oparta jest na profilaktyce stanu uzębienia. Jest to przede wszystkim edukacja pacjenta, dotycząca dbania o jamę ustną. Odpowiednia pielęgnacja zębów we własnym zakresie znacznie zmniejsza ryzyko próchnicy oraz chorób dziąseł i przyzębia. W zakresie higieny stomatologicznej wykonujemy także podstawową diagnostykę oraz leczenie zębów. Nasze doświadczenie pozwala nam zapewnić opcje profesjonalnego leczenia wszystkim pacjentom, którzy się do nas zgłoszą.

Usługi stomatologii dziecięcej

Przygotowaliśmy ofertę także dla najmłodszych pacjentów. Leczenie zębów i profilaktyka u dzieci to podstawa zachowania zdrowego uzębienia także w dorosłym życiu. Kłopoty z uzębieniem u maluchów mogą mieć różne przyczyny. Często wynikają z nieodpowiedniego szczotkowania zębów, co przyczynia się do powstania próchnicy. Zadaniem stomatologa jest nie tylko sprawdzenie i wyleczenie zębów u dziecka, ale także edukacja w zakresie, jak prawidłowo dbać o zęby. Jest to wiedza przydatna już od najmłodszych lat i warto przekazywać ją dzieciom.

Zaleca się, aby pierwsza wizyta dziecka u dentysty odbyła się po ukończeniu przez malucha 2-3 roku życia. Dentysta sprawdzi, czy rozwój jamy ustnej przebiega prawidłowo, a jednocześnie doradzi rodzicom, jak pielęgnować zęby mleczne u dziecka. W naszym gabinecie dbamy o to, aby już od momentu wejścia dziecko mogło poczuć się komfortowo i bezpiecznie.

Stomatolog Warszawa – pozostałe usługi

Gabinet stomatologiczny w Warszawie został wyposażony w nowoczesny sprzęt, dzięki któremu możemy świadczyć szereg usług dodatkowych. Wszystkim pacjentom oferujemy kompleksową diagnostykę, którą wspieramy badaniem rentgenowskim. Zdjęcie rtg pozwala specjalistom dokładnie ocenić stan zębów w jamie ustnej pacjenta i tkanek ją otaczających.

Nasza klinika gwarantuje miłe podejście i współpracę z każdym pacjentem. Leczymy, diagnozujemy i edukujemy naszych klientów już od najmłodszych lat. Możesz nam zaufać. Nasz zespół cechuje profesjonalna wiedza i duże doświadczenie praktyczne.

 

 

Call Now Button