O naszej klinice

Nasza klinika stomatologiczna już od ponad dwudziestu lat pomaga dbać pacjentom o to, co w nich najpiękniejsze – uśmiech. Powstaliśmy z pasji do doskonalenia i z poczucia odpowiedzialności za profesjonalnie wykonaną usługę stomatologiczną, która na długo będzie cieszyć i zapewni ulgę w bólu.

Nasza kadra to dentyści oddani swojej pracy, wykwalifikowani, dzięki czemu mogą zapewnić szeroki zakres usług. Potwierdzeniem ich umiejętności są dyplomy oraz certyfikaty wraz z latami doświadczenia. Największą dla nas dumą jest fakt, że nasz zespół od wielu lat działa wspólnie, dzięki czemu lekarze są zgrani, a pacjenci zadowoleni.

Do pacjentów podchodzimy indywidualnie, bo znamy wagę każdego problemu z zakresu stomatologii. Terminy wizyt, sposób leczenia jest dobierany każdorazowo do potrzeb i możliwości pacjenta.

Umów się na wizytę, aby się o tym przekonać!

Nasza misja

Zabdać o Twój najcenniejszy skarb - uśmiech!

Nasza kadra

Doświadczenie poparte certyfikatami i wiedzą.

Poznaj nas

Profesjonalni dentyści i sprawdzone metody leczenia

Umów się wizytę online albo zadzwoń 606-104-166

Opinie naszych klientów

Jestem bardzo zadowolona z jakości usług tej kliniki. Chodzę tutaj od kilku lat i za każdym razem jest takie samo grono lekarzy, jak przedtem. Stomatolodzy tutaj są profesjonalni i dbają o pacjenta. Polecam bardzo tę klinikę.

Dominika Kwiatkowska

Przyszłam tutaj do kliniki, ponieważ namówiła mnie moja sąsiadka. Mam do niej blisko, bo mieszkam tuż obok 🙂 Polecam tę klinikę ze względu na rodzinną atmosferę, jaka tutaj panuje.

Barbara Kowalska

Nigdy nie lubiłem chodzić do lekarzy, zostawiałem to na ostatnią chwilę. Do kliniki przekonała mnie moja żona, Kasia. Teraz oboje chodzimy tutaj regularnie, jeśli zapomnimy o wizycie kontrolnej, przychodzi do nas przypomnienie. Bardzo polecam 🙂

Damian Węglarczyk

W naszym gabinecie stomatologicznym Twój komfort to priorytet!

Lekarze stomatolodzy z najwyższą starannością zajmują się naszymi pacjentami. Bezpieczeństwo oraz komfort podczas zabiegów to priorytet, który towarzyszy przy wykonywaniu nawet najprostszych zabiegów. Wychodzimy z założenia, że wizyta w gabinecie stomatologicznym nie musi kojarzyć się z przykrością. Zaufanie, jakim codzień obdarzają nas pacjenci, to dowód na to, że nie tylko osiągamy ten cel, ale i robimy coś więcej.

Więcej informacji
Call Now Button