wybielanie zębów warszawa

W naszej klinice głównymi wartościami jest profesjonalizm i bezpieczeństwo, dlatego produkty, które wybieramy są bezpieczne i sprawdzone.

Metody, z których korzystamy to Zoom oraz Opalescen. Zoom należy to najbezpieczniejszych rozwiązań: nie niszczy szkliwa tak jak inne wybielające substancje, a efekty są długotrwałe (nawet do 16 miesięcy). Bardzo dobrze sprawdza się przy usuwaniu przebarwień. Drugą metodą przez nas stosowaną jest Opalescen. Delikatny żel, bardzo precyzyjnie nakładany, stosowany w różnych stężeniach. To bardzo popularna substancja. Przed wyborem rodzaju metody skonsultuj się z naszym lekarzem, aby doradził Ci lepsze rozwiązanie.

Aby utrwalić efekt wybielania, konieczne jest odpowiednie dbanie o szkliwo. Skonsultuj się z lekarzem, aby wyjaśnił Ci jak to robić.

 

Szanowni Państwo,

Ze względu na zwiększone ryzyko epidemiologiczne dotyczące COVID 19, od 30 marca 2020r.
Klinika Stomatologiczna Zbigniew Kowalik przyjmuje Pacjentów wyłącznie w trybie pilnym i sytuacjach awaryjnych (tj. silny ból zęba, długotrwały obrzęk, uraz).
Mając na celu ochronę Pacjentów wprowadzamy do odwołania szczególne procedury bezpieczeństwa oraz nowy regulamin w naszej Klinice: https://klinikastomatologiczna.pl/nowy-regulamin-przyjec-pacjentow/

Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z tymi wytycznymi przed umówieniem wizyty.
Od 30.03.2020r. wizyty umawiane są wyłącznie telefonicznie pod numerami: 606-104-166 oraz 22 833-05-19 .
Klinika jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9-15