Profesjonalne kliniki stomatologiczne w Warszawie

Bolesna, próbująca wydostać się na wolność ósemka, dziura w górnej jedynce, próchnica, paradontoza? Miejsce Twojego pięknego uśmiechu zastąpił grymas bólu, który pojawia się gdy tylko sięgniesz po coś zimnego do picia? W tej sytuacji konieczna będzie wizyta u dentysty. Na samą myśl o dźwięku wiertła masz ochotę uciec i nigdy nie wrócić? Niepotrzebnie – wystarczy, że wybierzesz odpowiedniego lekarza. Profesjonalna klinika stomatologiczna Warszawa – która zasługuje na to miano? 

dentysta Warszawa

Profesjonalna klinika stomatologiczna Warszawa – na co zwrócić uwagę?

Nie oszukujmy się – dla niektórych wizyta u stomatologa to istna trauma. Najczęściej jest to spowodowane jednak złymi wspomnieniami z przeszłości i obecnych wówczas warunków, które nijak się mają do współczesnych standardów, które spełnia nie jedna profesjonalna klinika stomatologiczna Warszawa.

Kącik dla dzieci, klimatycznie urządzone wnętrze, elastyczne godziny przyjęć, pełna oferta usług – to obecnie norma w większości klinik stomatologicznych.

Oto siedem wskazówek, dzięki którym będziesz miał pewność, że Twój wybór to rzeczywiście profesjonalna klinika stomatologiczna Warszawa:

Po pierwsze – profesjonalizm stomatologów

Lekarz dentysta Warszawa, który przyjmuje pacjentów mimo braku wystarczającej praktyki? To świetny scenariusz na horror, jednak życie to nie film, dlatego…

Wybierz lekarza, który nieustannie poszerza swoją wiedzę np. biorąc udział w konferencjach, sympozjach czy kursach. Świat medycyny rozwija się w zastraszająco szybkim tempie, a nowości technologiczne mogą pozytywnie wpłynąć na komfort pacjentów podczas wizyty.

 • Trochę empatii nie zaszkodzi

            Sposób na przerażenie i lęk, który niemal krzyczy z oczu pacjenta? Zbudowanie przyjacielskiej atmosfery.

            Jeśli Twój lekarz dentysta Warszawa zadaje Ci na wejściu pytania o samopoczucie oraz          stan zdrowia? To wcale nie dlatego że jest wścibski! Po prostu przed badaniem chce zadbać o Twój komfort psychiczny oraz zmniejszyć dystans, który i tak narusza w czasie wizyty.

 •  Czystość i sterylność gabinetu

Jeśli po wejściu do gabinetu niemal oślepia Cię blask czystych kafelków, lekarz stomatolog Warszawa nakłada nowe rękawiczki, w powietrzu nie unosi się duszący zapach, a higienistka dba o czystość narzędzi i wymianę ich końcówek to znak, że jesteś w odpowiednim gabinecie.

 • Świadomy wybór i alternatywne rozwiązania

Pamiętaj, że jako Pacjent możesz zadecydować o sposobie leczenia danej dolegliwości związanej z Twoimi zębami, a także o liczbie wykonywanych zabiegów podczas jednej wizyty lekarskiej.

Jeśli na zdrowiu podupadło parę Twoich zębów, to absolutnie nie musisz decydować się na naprawę wszystkich za jednym razem. Z pewnością wiesz ile jest w stanie znieść Twój organizm, dlatego miej to także na uwadze wybierając się na kontrolę do gabinetu stomatologicznego.

Dobry lekarz stomatolog Warszawa to ten, który poinformuje Cię o dostępnych możliwościach zaradzenia problemowi, a także o skutkach niewprowadzenia lub całkowitego przerwania kuracji leczniczej.

Rekomendacje i polecenia

            Udając się do stomatologa dobrze jest wcześniej zrobić wśród rodziny i znajomych mały research – o ile w mniejszych miejscowościach wybór nie jest aż tak przytłaczający, o tyle wpisując w wyszukiwarce hasło „najlepsza klinika stomatologiczna Warszawa”  można się złapać za głowę.

            Wiele osób od lat korzysta z usług tego samego, sprawdzonego stomatologa, dlatego warto             popytać wśród najbliższych o rekomendacje, zamiast wybierać miejsce na chybił trafił. Zapytaj bliskie Ci osoby o jakość usług i stosunek personelu do Pacjentów – w ten sposób          najlepiej dopasujesz swoje preferencje do możliwych opcji.

 • Liczy się piękne wnętrze

Dosłownie. Jeśli po wejściu do recepcji masz ochotę uciec, to miejsce do którego trafiłeś to z pewnością nie jest profesjonalna klinika stomatologiczna Warszawa.

Recepcję należy traktować jako wizytówkę gabinetu stomatologicznego, jeśli możesz się w niej zrelaksować przed wizytą to dobrze trafiłeś.

 • Cena ma znaczenie

Koszt wizyty świadczy nie tylko o jakości zabiegu, ale także o profesjonalizmie lekarza,            dlatego zarówno zbyt niska, jak i zbyt wysoka cena (w porównaniu do innych klinik        stomatologicznych) powinna wzbudzić Twoje podejrzenia.

Dobry lekarz stomatolog Warszawa wie jak należy odpowiednio wycenić daną usługę.            Jeśli więc wydaje Ci się, że cena jest jak najbardziej adekwatna to prawdopodobnie tak też    jest.

Wybierz najbardziej kompetentnego lekarza

 • wada zgryzu,
 • proteza,
 • dentysta dla dzieci
 • ochrona dziąseł
 • leczenie kanałowe i próchnica

Każdą z tych przypadłości powinien zająć się lekarz dentysta Warszawa o określonej specjalizacji, są to kolejno: ortodonta, protetyk, pedodonta, periodonta i endodonta.

Profesjonalna klinika stomatologiczna Warszawa? Klinika stomatologiczna przy ul. Lektykarskiej

dentysta Warszawa

Szukasz kliniki stomatologicznej, w której liczy się każdy Pacjent, gdzie w gronie lekarzy znajdziesz osoby, które ukończyły studia na najlepszych uczelniach w Polsce i na świecie – takich jak Warszawski Uniwersytet Medyczny, Lwowski Narodowy Uniwersytet Medyczny im. D. Halickiego, czy Akademia Medyczna w Białymstoku, a ponadto mają wieloletnie doświadczenie?

Serdecznie zapraszamy do Prywatnej Kliniki Stomatologicznej Zbigniewa Kowalika, w której szerokie grono lekarzy codziennie dba o to, by Pacjenci wychodzili stąd dosłownie z uśmiechem na twarzy 😉 Założycielem Kliniki jest lek. stomatolog Zbigniew Kowalik, który w swojej karierze pracował m.in. jako wykładowca na Akademii Medycznej w Warszawie. Praca jest jego pasją, o czym świadczy grono stałych Pacjentów.

Szeroka oferta usług dostępnych w Klinice stomatologiczne:

 •  Profilaktyka;  
 •  Rentgen; 
 •  Higiena;
 •  Stomatologia dziecięca;
 •  Endodoncja;
 •  Leczenie zachowawcze;
 •  Implantologia;
 •  Chirurgia;
 •  Wybielanie;
 •  Ortodoncja;
 •  Protetyka;
 •  Stomatologia estetyczna;

 

dentysta Warszawa

Profesjonalna klinika stomatologiczna Warszawa – pozostałe propozycje

Zobacz, jak wybrać dentystę w Warszawie

Call Now Button