Telefon +48 22 833-05-19 Lektykarska 32, 01-687 Warszawa
Open hours: Pn.-Pt.: 9:00 - 20:00 Sb. i Nd.: Nieczynne

W 2012 roku ukończył Uniwersytet Medyczny im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. W Klinice zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą i endodoncją. Wykonuje również drobne zabiegi chirurgiczne. W sferze jego zainteresowań jest także protetyka, w której to dziedzinie Doktor stale poszerza swoją wiedzę. Z przyjemnością Doktor przyjmuje także najmłodszych pacjentów.

Jednak najtrafniej o Doktorze wypowiadają się jego pacjenci:

     „Bardzo polecam Pana Doktora! To byla moja pierwsza wizyta, od dluzszego czasu, u stomatologa (panicznie sie boje). No i skonczylo sie leczeniem kanalowym. Sam zabieg zupelnie bezbolesny! A mam porownanie z leczeniem w innej placowce. Pan Doktor wszystko spokojnie wyjasnil i bez pospiechu przeprowadzil leczenie. Najlepsza rekomendacja – juz zapisalam sie na kolejna wizyte.”

        W wolnym czasie Doktor lubi przeczytać dobrą książkę. Można go także spotkać w kinie na ekranizacji komiksów. Kolejnym hobby Doktora jest kuchnia, gdzie sprawdza się jako kucharz równie dobrze, co jako dentysta w gabinecie stomatologicznym.

Szanowni Państwo,

Ze względu na zwiększone ryzyko epidemiologiczne dotyczące COVID 19, od 30 marca 2020r.
Klinika Stomatologiczna Zbigniew Kowalik przyjmuje Pacjentów wyłącznie w trybie pilnym i sytuacjach awaryjnych (tj. silny ból zęba, długotrwały obrzęk, uraz).
Mając na celu ochronę Pacjentów wprowadzamy do odwołania szczególne procedury bezpieczeństwa oraz nowy regulamin w naszej Klinice: https://klinikastomatologiczna.pl/nowy-regulamin-przyjec-pacjentow/

Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z tymi wytycznymi przed umówieniem wizyty.
Od 30.03.2020r. wizyty umawiane są wyłącznie telefonicznie pod numerami: 606-104-166 oraz 22 833-05-19 .
Klinika jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9-15