Telefon +48 22 833-05-19 Lektykarska 32, 01-687 Warszawa
Open hours: Pn.-Pt.: 9:00 - 20:00 Sb. i Nd.: Nieczynne

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, jej pasją jest ortodoncja i stomatologia estetyczna.

Wyznaje zasadę, że uśmiech to najpiękniejszy makijaż! Już podczas studiów rozwijała swoje zainteresowania pracując u boku doświadczonych lekarzy stomatologów, zdobywając w ten sposób wiedzę i umiejętności praktyczne niezbędne w pracy klinicznej z zakresu ortodoncji, protetyki oraz implantoprotetyki. To przygotowanie nauczyło ją patrzeć na pacjenta kompleksowo uwzględniając aspekty z każdej dziedziny stomatologii.

Obecnie jest w trakcie studiów specjalizacyjnych Master of Science in Orthodontics na austriackim uniwersytecie, Private Danube University in Krems. Jako aktywny członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego stale poszerza swoją wiedzę na szkoleniach i kursach prowadzonych przez wybitnych wykładowców polskich i zagranicznych.

Swoim ciepłym usposobieniem potrafi przekonać do siebie nawet najmłodszych pacjentów, a praca z nimi daje jej wiele satysfakcji.

Prywatnie uwielbia spędzać wolny czas aktywnie, biegając, grając w tenisa i podróżując. Nie wyobraża sobie życia bez muzyki!

Szanowni Państwo,

Ze względu na zwiększone ryzyko epidemiologiczne dotyczące COVID 19, od 30 marca 2020r.
Klinika Stomatologiczna Zbigniew Kowalik przyjmuje Pacjentów wyłącznie w trybie pilnym i sytuacjach awaryjnych (tj. silny ból zęba, długotrwały obrzęk, uraz).
Mając na celu ochronę Pacjentów wprowadzamy do odwołania szczególne procedury bezpieczeństwa oraz nowy regulamin w naszej Klinice: https://klinikastomatologiczna.pl/nowy-regulamin-przyjec-pacjentow/

Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z tymi wytycznymi przed umówieniem wizyty.
Od 30.03.2020r. wizyty umawiane są wyłącznie telefonicznie pod numerami: 606-104-166 oraz 22 833-05-19 .
Klinika jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9-15