Wybielanie zębów w gabinetach stomatologicznych

Szybkie wybielanie, które trwale zapewni ci nieskazitelny uśmiech, jest jak najbardziej możliwe! Jeśli zauważyłeś, że twoje zęby mają przebarwienia, albo po prostu chcesz odświeżyć swój uśmiech, to nie ma lepszej metody niż wybielanie w gabinetach stomatologicznych. Marzą ci się naprawdę piękne, białe zęby? Po prostu umów się do nas na wizytę, nasz dentysta zadba odpowiednio o Twój uśmiech.

Wybielanie zębów w gabinetach dentystycznych

Zabieg wybielania zębów trwa u naszych dentystów około godziny lub nieco dłużej, w zależności od indywidualnych wskazań. Żel Beyond to bezpieczny produkt na bazie nadtlenku wodoru i składnikach zmniejszających nadwrażliwość zębów, która może się pojawić po zabiegu. Wybielanie metodą Beyond stosuje się jednorazowo, chociaż dopuszczalne jest jeszcze jedno spotkanie po kilku dniach, w celu poprawienia efektu. Cały zabieg składa się z kilku etapów. Pierwszym etapem jest zdjęcie kamienia nazębnego. Następnie dentysta w 3-4 seriach nakłada preparat wybielający, w odstępach 15 minutowych. Specjalne światło akceleratora Beyond Plus ™ wspomaga wchłanianie żelu przez, które odbywa się przez szkliwo do zębiny. Nadtlenek wodoru natychmiastowo utlenia powierzchnię zębów. Wychodząc z gabinetu od razu widać różnicę. Po zabiegu można dodatkowo polakierować zęby, aby je zabezpieczyć – co poleca większość z dentystów.

Dieta po wybielaniu zębów

Po zabiegu niezwykle ważna jest odpowiednia dieta. Nasz specjalista poleca tzw. “białą dietę”, czyli unikanie wszelkich barwiących produktów i potraw. Należy zatem na dwa tygodnie odstawić czarną kawę i mocną herbatę, wino czerwone i nalewki o intensywnej barwie. Z jadłospisu na ten czas należy wykluczyć również owoce jagodowe o intensywnej barwie, granaty. Należy również zaprzestać palenia tytoniu.

Zapisz się na wybielanie zębów

Call Now Button