Sposoby na wybielanie zębów

Większość z nas chciałaby mieć śnieżnobiałe zęby. Białe zęby są wszak wizytówką zdrowia i elementem urody. Jednak nasze zęby narażane są codziennie na szereg czynników, przez które biel trudna jest do utrzymania. Domowe sposoby na wybielanie zębów nie zawsze są skuteczne, dlatego lepszym rozwiązaniem jest wybielanie zębów u dentysty.

Wybielanie zębów w kontrolowany przez lekarza sposób.

W naszej klinice stomatologicznej w Warszawie proponujemy wybielanie zębów nowoczesnymi metodami. Pierwszym krokiem jest zawsze piaskowanie zębów, czyli usuwanie kamienia. Już ten element całego procesu wybielania zębów da pierwsze, widoczne efekty. Zęby będą bielsze, ale to nie wszystko, co w warszawskiej klinice oferujemy. Pacjent, który przeszedł już etap piaskowania zostaje poddany zabiegowi nakładania specjalnej substancji, która, dzięki nagrzewaniu lampą przenika do szkliwa i szybko zasycha. Jest to najskuteczniejsza metoda na wybielanie zębów, ponieważ cały proces pozostaje pod kontrolą stomatologa. Taki zabieg należy powtórzyć, w zależności od stopnia jasności zęba jaki chcemy uzyskać. Wybielanie zębów to również specjalne nakładki, które pacjent otrzymuje od lekarza po zabiegu. Takie nakładki należy stosować w domu zgodnie z zaleceniem stomatologa. Można również zakupić nakładki wybielające zęby we własnym zakresie, ale te, które otrzymamy w klinice dentystycznej z pewnością będą lepiej i dokładniej dopasowane do kształtu naszych zębów.

Wybielanie zębów w Warszawie oferuje wiele klinik. W naszej klinice, na warszawskich Bielanach, ofertujemy coś, co w innych miejscach jest rzadko spotykane. Nowoczesne technologie, niezwykle profesjonalny zespół uzupełniamy o rodzinną atmosferę. Wszystko to razem sprawia, że wybielanie zębów będzie czystą przyjemnością, a efekty zadziwią waszych bliskich, kolegów i koleżanki z pracy. Skorzystaj z naszej oferty wybielania zębów już dziś. Zapraszamy do kontaktu zadzwoń lub skorzystaj z formularza kontaktowego i umów się na wizytę!

Call Now Button