Leczenie zachowawcze, to dziedzina stomatologii zajmująca się profilaktyką i zapobieganiem próchnicy. Prowadzimy profesjonalne porady i konsultacje oraz profilaktykę. Wypełniania stosujemy nanoceramiczne oraz nanohybrydowe.

Dzięki możliwości wykonania badań rentgenowskich na miejscu, możemy bardzo sprawnie diagnozować pacjentów. Zajmujemy się także odbudową zębów po leczeniu kanałowym oraz rekonstrukcją zniszczonych próchnicą zębów lub zębów po złamaniu.

Nasze gabinety są nowoczesne i komfortowe. Jeśli szukasz kliniki, w której panuje rodzinna i przyjemna atmosfera, to jest miejsce dla Ciebie.

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy na wizytę. Z chęcią doradzimy przy wyborze odpowiedniej szczoteczki, pasty do zębów oraz jak dbać o profilaktykę.

Szanowni Państwo,

Ze względu na zwiększone ryzyko epidemiologiczne dotyczące COVID 19, od 30 marca 2020r.
Klinika Stomatologiczna Zbigniew Kowalik przyjmuje Pacjentów wyłącznie w trybie pilnym i sytuacjach awaryjnych (tj. silny ból zęba, długotrwały obrzęk, uraz).
Mając na celu ochronę Pacjentów wprowadzamy do odwołania szczególne procedury bezpieczeństwa oraz nowy regulamin w naszej Klinice: https://klinikastomatologiczna.pl/nowy-regulamin-przyjec-pacjentow/

Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z tymi wytycznymi przed umówieniem wizyty.
Od 30.03.2020r. wizyty umawiane są wyłącznie telefonicznie pod numerami: 606-104-166 oraz 22 833-05-19 .
Klinika jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9-15