Szanowni Państwo,


Ze względu na zwiększone ryzyko epidemiologiczne dotyczące COVID 19, od 30 marca 2020r.
Klinika Stomatologiczna Zbigniew Kowalik przyjmuje Pacjentów wyłącznie w trybie pilnym i sytuacjach awaryjnych (tj. silny ból zęba, długotrwały obrzęk, uraz).
Mając na celu ochronę Pacjentów wprowadzamy do odwołania szczególne procedury bezpieczeństwa oraz nowy regulamin w naszej Klinice: tutaj link do regulaminu
Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z tymi wytycznymi przed umówieniem wizyty.
Od 30.03.2020r. wizyty umawiane są wyłącznie telefonicznie pod numerami: 606-104-166 oraz 22 833-05-19 .
Klinika jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9-15. 

Po rozmowie telefonicznej, niezbędnym wywiadzie i zakwalifikowaniu do przyjścia na wizytę Pacjent otrzyma na podany przez siebie adres mailowy ankietę (kwestionariusz epidemiologiczny) i oświadczenie, z którymi należy się zapoznać i po przybyciu do naszej Kliniki wydrukowane rzez nas egzemplarze trzeba będzie wypełnić oraz podpisać.
Prosimy o planowanie przybywanie na wizytę i pozostawanie na zewnątrz (najlepiej w samochodzie), aż do chwili zaproszenia przez naszą obsługę. 
Okrycie wierzchnie należy zostawić na zewnątrz , w samochodzie lub specjalnie przygotowanym do tego miejscu przed wejściem do Kliniki. 
Na wizytę Pacjenci będą proszeni pojedynczo- bez osoby towarzyszącej. 
Po wejściu do budynku prosimy o dokładne zdezynfekowanie rąk przygotowanym preparatem oraz o poddanie się bezdotykowemu pomiarowi temperatury. 
Przed rozpoczęciem leczenia należy wypełnić i podpisać kartę, dokument RODO, ankietę oraz oświadczenie. 
Następnie każdy Pacjent otrzyma jednorazowy zestaw ochrony osobistej (maska, czepek, rękawiczki ,fartuch, ochraniacz na buty) i wtedy będzie mógł być zaproszony przez Asystentkę do gabinetu na wizytę lekarską. 
 
Płatności: 
Płatność za wizytę możliwa jest tylko i wyłącznie kartą. Prosimy o tym pamiętać. 
Koszt wizyty:
Ze względu na zaostrzone środki bezpieczeństwa, dodatkową procedurę przyjęcia i dezynfekcję gabinetu wprowadzamy opłatę dodatkową w kwocie 50 zł. Będzie ona doliczana do każdego końcowego rachunku za wizytę. 
Cena wizyty zatem składa się z kwoty 50 zł + koszt usługi lekarskiej.